Публічне акціонерне товариство "Управління будівництва Хмельницької АЕС"

Про нас

 

Управління будівництва Хмельницької АЕС було створено 8 лютого 1978 року наказом Міністерства енергетики СРСР з метою комплексного спорудження атомної електростанції та міста енергетиків Нетішина.

В жовтні 1987 року силами УБ ХАЕС, як генерального підрядника, було введено 1-ий енергоблок Хмельницької АЕС.

Трудовим колективом  побудовано не лише 1-ий та 2-ий енергоблоки, але й місто-красень Нетішин, здано в експлуатацію понад 600 тисяч квадратних метрів житла, 5 шкіл, 10 дитячих садочків, спортивно-оздоровчий та лікарняний комплекси, Палац культури, кінотеатр, житлові будинки для військовослужбовців.

У 1994 році Управління будівництва було зареєстроване як Відкрите акціонерне товариство «Управління будівництва Хмельницької АЕС».

 У 2000 році, внаслідок реструктуризації, на базі структурних підрозділів ВАТ «УБ ХАЕС» було створено понад 20 будівельних організацій.

9 серпня 2004 року силами ВАТ «УБ ХАЕС», як генпідрядника, було введено 2-ий енергоблок Хмельницької АЕС.

Починаючи з 2007 року ВАТ „УБ ХАЕС” успішно співпрацювало із ТОВ „Карпатнафтохім” з приводу будівництва установки мембранного електролізу потужністю 200000 тонн каустичної  соди в рік в м. Калуш Івано-Франківської області.

З 06 серпня 2008 року ВАТ „УБ ХАЕС” було розпочало реалізацію проекту з будівництва зон 1-2 на території ВАТ „Подільський цемент” – Піч №7 Суха лінія. 14 жовтня 2011 року комісією за участю замовника, проектувальника, генерального підрядника  та субпідрядників було підписано акт готовності об'єкта «Лінія виробництва цементу сухим способом ПАТ «Подільський цемент» до експлуатації.

З метою приведення діяльності ПАТ «УБ ХАЕС» у відповідність до вимог Закону України «Про акціонерні товариства», у 2011 році Товариством визначено найменування Публічне акціонерне товариство «Управління будівництва Хмельницької АЕС».

Зміни стосовно найменування Товариства та реєстрації нової редакції його Статуту внесено державним реєстратором Виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хмельницької області 20 травня 2011 року.

На сьогоднішній день ПАТ «УБ ХАЕС» задіяне на будівельно-монтажних роботах по консервації і стабілізації будівельних конструкцій за результатами обстеження енергоблоку №3 ХАЕС, спорудженні РПВР 6/04, кВ ЗРДЕС та спорудженні кабельної естакади до будівлі РПВП, а також веде подальший пошук обсягів робіт на території Хмельницької області та за її межами.

       Нині підприємство має свою виробничу базу: акредитовану будівельну лабораторію, бетонно-розчинний завод, столярний цех, арматурну майстерню, полігон збірного залізобетону, кранове господарство, механізований автотранспортний та залізничний парки.